Úvod Služby Projekty Reference Nabídka vzdělávacích kurzů Kariérová poradna Kontakt

Webináře společnosti Asistenční centrum, a.s.

Jste rozčarováni tím, jak ze všech stran stále slyšíte, kolik miliard Kč Česká republika rozdělila či formou dotací mezi podnikatele z fondů Evropské unie a máte pocit, že všichni vaši konkurenti a obchodní partneři kolem vás mají za dotace pořízené nové stroje, rekonstruované budovy nebo uhrazené další aktivity a vy nevíte jak na to anebo již máte s dotacemi své zkušenosti, a pouze nemáte čas se této problematice v závalu svých dalších pracovních povinností věnovat?

Právě pro vás jsme připravili sérii odborně zaměřených webinářů, kdy během pár minut strávených u vašeho počítače a v pohodlí vaší kanceláře zjistíte, na co a v jaké výši můžete aktuálně získat dotace, zda jste vhodným žadatelem, a jaké podmínky musíte splnit, aby pro vás byla dotace dosažitelná. Ušetříte tak váš drahocenný čas a náklady spojené s případnou účastí na často organizačně náročných osobních jednáních nebo seminářích.

Odborná garance poskytovaných informací

Námi poskytované informace jsou vždy prověřené a aktuální. Naše garance vycházejí ze skutečnosti, že naše mateřská společnost Asistenční centrum, a.s. patří k nejvýznamnějším poradenským firmám v České republice, která se již od roku 1996 se úspěšně specializuje na problematiku strategického a ekonomického poradenství při získávání dotací, grantů a finanční pomoci pro rozvoj firem, krajů, obcí, škol a neziskové sféry. Za dobu své působnosti zpracovala téměř 1 500 projektových žádostí o finanční podporu, které díky vysoké průměrné 80% úspěšnosti přinesly klientům jen v programovém období EU 2007 - 2013 dotační prostředky v hodnotě přesahující 11,1 mld. Kč.

Webinářem vás bude provázet jeden ze 40 kmenových specialistů Asistenčního centra, a.s. s dlouholetými praktickými zkušenostmi v oblasti dotačního poradenství. 

Informace o aktuálně vyhlášených dotačních programech

Naši oborníci vás srozumitelnou formou seznámí s  rozhodujícími podmínkami vybraných podnikateli nejvíce využívaných dotačních programů vyhlašovaných zejména v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, Operačního programu Zaměstnanost a dalších zajímavých programů podpor.

Získáte tak informace, jak efektivně získat finanční podporu například na pořízení nových strojů a zařízení, vybudování a rekonstrukci podnikatelských objektů, snížení energetické náročnosti provozů, realizaci projektů v oblasti výzkumu, vývoje a inovací, marketingových a dalších rozvojových aktivit.

Nebudete tak muset ztrácet čas pročítáním značného množství pro vás pro prvotní rozhodování zcela nepodstatných informací

Individuální konzultace rozvojových záměrů s ohledem na možné získání dotací

V rámci webináře vám bude vyhrazen také prostor určený pro individuální dotazy v oblasti získání dotací na realizaci vašich konkrétních rozvojových záměrů - vaše záměry je možné následně bezplatně široce konzultovat i v rámci osobní schůzky, na kterou za vámi rádi přijedeme.

Nabídka komplexních služeb v oblasti dotačního poradenství

Na závěr webináře budete krátce seznámeni také s nabídkou hrazených služeb v oblasti dotačního poradenství, v rámci kterých společnost Asistenční centrum, a.s. pro klienty zajišťuje kompletní servis od zpracování žádosti o dotaci až po odbornou pomoc v průběhu realizace projektu tak, aby čerpání dotace proběhlo bez problémů a bylo v souladu s požadavky poskytovatele finanční podpory.

Využití služeb Asistenčního centra, a.s. není podmínkou vaší zcela bezplatné účasti na webináři. Je tak pouze na vašem rozhodnutí, zda nabídku využijete a ušetříte tak vás čas, který můžete věnovat rozvoji vašeho podnikání, výrazně zvýšíte vaše šance na úspěšné získání dotace a minimalizujete riziko případného snížení nebo odebrání již získané dotace z důvodu neplnění všech administrativních podmínek poskytovatelů dotací.

Věříme, že nabídku účasti na našich webinářích využijete a získáte tak cenné informace, jak efektivně využít dostupné dotační prostředky pro rozvoj vaší podnikatelské činnosti.

 

 

© BrusTech technologies 2017

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   AC Education » Nabídka vzdělávacích kurzů » Webináře | vzdělávání nabídka kurzy management projektů

AC Education s.r.o.

Poděbradská 206/57
198 00  Praha 9 – Hloubětín