Úvod Služby Projekty Reference Kariérová poradna Kontakt

Hledáte nové nápady, jak přiblížit dětem v MŠ svět okolo nich?

 

Kurz "Průvodce světem techniky" je určen těm učitelkám MŠ, které chtějí dětem zajímavým způsobem přiblížit svět techniky. Nosným tématem je vesmír. Jedním z lektorů je pracovník České kosmické kanceláře, který vyslal v roce 2011 našeho Krtečka na Mezinárodní vesmírnou stanici spolu s americkým astronautem Andrewem Feustelem. Celý kurz bude veden zábavnou dílnou, kdy kromě zajímavostí z vesmíru budete především seznámeni s praktickými činnostmi, které můžete následně realizovat s vašimi dětmi. Připravíte se vesmírnou misi a na 5 dní kurzu se stanete kosmonauty. Prožijete pět dní zábavy a poznání a radosti z objevů a vytvořených prací. Vše budete moci hned vyzkoušet s vašimi dětmi. Jeden den strávíte s lektorem IQ parku a v iQ Landii (vstupné v ceně kurzu).

Každý účastník obdrží soubor pracovních listů polytechnických aktivit, které využijete kdykoliv při své práci..

Kurz je akreditován v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků - DVPP, a jeho úspěšným absolvováním tedy posílíte svůj kariérový stupeň.

Kurz je připravován na začátek roku 2016

Případné dotazy rádi zodpovíme:   

775 650 742
 balcarova@asistencnicentrum.cz

 

© 2021 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   AC Education » Akreditovaný kurz DVPP "Průvodce světem techniky" | učitel MŠ

AC Education s.r.o.

Poděbradská 206/57
198 00  Praha 9 – Hloubětín