Úvod Služby Projekty Reference Nabídka vzdělávacích kurzů Kariérová poradna Kontakt

Hledáte nabídku kvalitních vzdělávacích kurzů, v jejichž rámci se setkáte s lektory s dlouholetou praxí a zkušenostmi?

Připravili jsme pro vás širokou nabídku nejrůznějších vzdělávacích aktivit, které nejen že respektují vaše rozvojové potřeby, ale i vaše časové možnosti, který můžete svému dalšímu vzdělávání věnovat.

Jednu z nejflexibilnějších forem našich vzdělávacích aktivit tvoří on-line webináře. Ty od vás ze své podstaty nevyžadují abyste za vzděláváním někam dojížděli. Šetříte tak nejen své peníze, ale i čas.

Dále máte možnost zapojit se do krátkých, převážně jednodenních seminářů, které šetří váš čas a přitom vás nejen obohatí o nové znalosti a kompetence, ale umožní vám se osobně setkat se zkušenými lektory, kteří jsou dlouholetými odborníky v oblastech, kterým se jednotlivé vzdělávací kurzy věnují. Příkladem takového kurzu je např. kurz "Jak připravit projekt, získat dotaci a nevracet ji".

Pro zájemce máme připravenou i nabídku zajímavých akreditovaných vzdělávacích kurzů. Pro nejširší skupinu osob je určen rekvalifikační kurz "Manažer projektu" - tento 150 hodinový kurz umožňuje načerpat široké spektrum znalostí a dovedností, které jsou v praxi plnohodnotně využitelné pro práci v prostředí evropských strukturálních fondů. Pro zájemce z řad pedagogických pracovníků mateřských škol pak naše mateřská společnost Asistenční centrum, a.s. připravila  vzdělávací kurz akreditovaného v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků s názvem "Průvodce světem techniky".

© BrusTech technologies 2017

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   AC Education » Nabídka vzdělávacích kurzů | vzdělávání nabídka kurzy management projektů

AC Education s.r.o.

Poděbradská 206/57
198 00  Praha 9 – Hloubětín