Úvod Služby Projekty Reference Kariérová poradna Kontakt

Připravované akce a další aktuality

Realizace projektu InforACE bez legrACE byla ukončena k 31.12.2014. V současné době probíhá příprava navazujících projektových aktivit v rámci běžící udržitelnosti projektu.


Říjen - Listopad 2014 - Exkurze pro kariérové poradce ze základních škol

V tomto období jsou prozatím naplánovány 2 exkurze pro kariérové poradce z Ústeckého kraje. Jedná se o společnosti PULS Investiční s.r.o. a PARKER HANNIFIN INDUSTRIAL s.r.o.. v Chomutově. Společnost PULS Investiční se zabývá výrobou pulsních napájecích zdrojů a výrobní budova v Chomutově byla nominována na ocenění pro nejlepší průmyslovou stavbu České republiky, a to hlavně díky svému výjimečnému designu, výborným pracovním podmínkám a v neposlední řadě i z důvodu ekologického provedení stavby s ohledem na životní prostředí. Výrobní závod společnosti PARKER se specializuje na řadu mobilních, průmyslových a leteckých oborů a patří k největším a nejvyhledávanějším zaměstnavatelů v regionu.

 

Plánovaný termín exkurze:

Puls Investiční s.r.o. - 30. 10. 2014

PARKER HANNIFIN INDUSTRIAL s.r.o. – listopad 2014


Červen 2014 - Exkurze pro kariérové poradce ze základních škol

V tomto měsíci je připravena exkurze pro kariérové poradce z Ústeckého kraje do elektrárny v Tušimicích.

Plánovaný termín exkurze:

elektrárna v Tušimicích - 4 .6.2014

 

V případě zájmu o bližší informace je možné o ně požádat na info(zavinac)aceducation.cz


Únor - Květen 2014 - Exkurze pro kariérové poradce ze základních škol

V tomto období jsou připravovány exkurze k zaměstnavatelům pro kariérové poradce z Ústeckého kraje. Jedná se o firmy z oblasti výroby prostředků pro prezentaci v místě prodeje, dále vývoje a výroby automatických teplovodních kotlů a dalším z oblasti výroby elektrického nářadí pro různé účely, ale také výroby podlah a součástí interiérů.

Plánované termíny exkurzí (změny vyhrazeny):

EKOEFEKT KOTLE s.r.o. (Třebívlice) - 25.2.2014

Jansen Display s.r.o. (Přestanov) - 11.3.2014

Black & Decker (Czech) s.r.o. (Ústí nad Labem - Trmice) - 9.4. 2014

ALTRYSS s.r.o. (Most) - 13.5.2014

 

V případě zájmu o bližší informace je možné o ně požádat na info(zavinac)aceducation.cz


11.12.2013 - 3.workshop projektu

V rámci projektu se uskuteční již třetí workshop v pořadí. Zahájení workshopu bude tradičně od 9.hod. v Mostě v prostorách areálu Benedikt. Hlavním cílem chystaného workshopu je příprava školních projektů na téma motivace k volbě povolání.


26.9.2013 - 2. workshop projektu a 1. zahraniční stáž

Ve spolupráci s kariérovými poradci škol a zástupci firem byl vybrán termín pro konání 2. workshopu projektu - ten se uskuteční 26. září 2013 od 9 hod. v Mostě v prostorách areálu Benedikt. Dlouhodobě připravovaný 1. běh zahraniční stáže se pak uskuteční 16. - 20. září 2013, cílovou destinací stáže bude německé město Annaberg-buchholz. Zahraniční stáže se zúčastní cca 15 kariérových poradců z celého Ústeckého kraje.


 

7.8.2013 - Prázdniny se přehouply do druhé poloviny...

...a spolu s tím postoupily i přípravy projektových aktivit pro školní rok 2013/2014. Na webovém portálu http://hra.aceducation.cz/ se připravuje ke spuštění interaktivní hra "Naše firma", zároveň probíhá příprava 1. zahraniční stáže pedagogických pracovníků škol a 2. workshopu projektu (obě tyto aktivity se uskuteční v 2. polovině měsíce září).


 

15.7.2013 - Příprava aktivit pro školní rok 2013/2014

V aktuálním období letních prázdnin pracujeme na přípravě dalších projektových aktivit, kterých se budou moci v blížícím se školním roce 2013/2014 aktivně účastnit jak pedagogičtí pracovníci, tak především žáci základních škol - sledujte i nadále tento web a očekávejte další novinky!

© 2024 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   AC Education » Projekty » InformACE bez legrACE » Připravované akce a další aktuality

AC Education s.r.o.

Poděbradská 206/57
198 00  Praha 9 – Hloubětín