Úvod Služby Projekty Reference Kariérová poradna Kontakt

Spolupracující společnosti

Na realizaci projektu se v roli "Odborníků firem" podílejí zástupci celkem 10 významných společností z Ústeckého kraje. Jejich zástupci pomáhají zlepšovat a rozvíjet orientaci do projektu zapojovaných kariérových poradců základních škol v oblasti aktulních potřeb trhu práce a v oblasti potřebných kompetencí pro uplatnění se na úrovni konkrétních pracovních míst.

 

Za spolupráci a její přínos pro podporu rozvoje kvality kariérového poradenství na zákldních kšolávh v Ústeckém kraji velmi děkujeme!

 

Přehled spolupracujících firem (v abecedním pořadí):

Název společnosti

Předmět činnosti

Agrima Žatec s.r.o.

Prodej zemědělské, komunální a stavební techniky; prodej náhradních dílů; kompletní záruční a pozáruční servis; mobilní servis – 11 pojízdných dílen; diagnostika a opravy klimatizací a diagnostika hydrauliky (digitální přístroj na měření průtoku, tlaku a teploty hydraulického oleje); testování polních postřikovačů (společnost je koncesovanou testační stanicí); přestavby postřikovačů; pneuservis; základní obrábění (soustružení, frézování, drážky do nábojů a hřídelí); ekologická mycí linka na zemědělské stroje; agrobazar – obchod s použitou zemědělskou technikou; školení obsluh zemědělských strojů.

 

Aisan Industry Czech, s.r.o.

Společnost vyrábí vysoce jakostní elektrická benzínová čerpadla, palivové moduly, elektronicky ovládané škrtící klapky a různé hliníkové odlitky pro automobily. Produkce společnosti se úspěšně uplatňuje nejen na evropských trzích, ale i v celosvětové obchodní síti skupiny Aisan Industry Co., Ltd.

 

Altryss s.r.o.

Společnost realizuje dřevěné podlahy všech typů konstrukcí a také podlahy renovuje včetně podlah historických. Zajištuje pokládku linolea, PVC a koberců. Dodává podlahy sportovišť a průmyslových objektů. Pro všechny typy podlah provádí společnost přípravu a případnou sanaci podkladů a to i včetně frézování. Zabývá se dodávkou dřevěných konstrukcí do interiérů a exteriérů, plotů, dělících stěn, pergol a obkladů stěn.

 

ANA - AQUALINE s.r.o.

 

Společnost se zabývá zpracováním polyurethanu, viskosy a basotectu pro výrobu širokého spektra houbiček na mytí nádobí, tělových houbiček, houbiček k mytí automobilů, drátěnek pro domácnosti a výrobků pro profesionální využití.

 

Fujikoki Czech s.r.o.

Činnost společnosti se zaměřuje na montáž termoexpanzních ventilů pro klimatizační jednotky osobních aut (3 montážní linky) a na výrobu hliníkových těles pro termoexpanzní ventily (4 obráběcí linky).

 

K O D A s.r.o.

Stabilní a tradiční rodinná firma zaměřující se na široké spektrum pilařské, dřevařské a tesařské výroby, stejně tak jako na realizaci stavební činnosti.

 

Magna Seating Chomutov s.r.o.

 

Společnost se zabývá širokou škálou činností v oblasti návrhů designu a následného zajišťování výroby součástí automobilových interiérů.

 

Severočeské doly a.s.

Severočeské doly a.s. jsou největší hnědouhelnou těžební společností v České republice. Vznikly 1. ledna 1994 spojením Dolů Nástup Tušimice a Dolů Bílina. Působí v Severočeské hnědouhelné pánvi. Zabývají se těžbou, úpravou a odbytem hnědého uhlí a doprovodných surovin.

 

Vodohospodářská stavební s.r.o.

Hlavní předmět činnosti společnosti spočívá v oborech vodárenských staveb, staveb zdravotního inženýrství, úpravy vodních toků a rekonstrukce vodohospodářských objektů. Společnost je zároveň prodejcem a dodavatelem vodárenských a kanalizačních systémů, včetně plastových potrubních systémů.

 

VVV MOST spol. s r.o.Společnost nabízí především komplexní služby v oblasti projekce, výroby a údržby pásových dopravníků a dodávky zařízení na třídění kameniva, štěrků a písků.

 

© 2023 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   AC Education » Projekty » InformACE bez legrACE » Spolupracující společnosti

AC Education s.r.o.

Poděbradská 206/57
198 00  Praha 9 – Hloubětín