Úvod Služby Projekty Reference Kariérová poradna Kontakt

Zahraniční stáže

10.11. - 14.11. 2014 - Uskutečnila se 2.zahraniční stáž v Dánsku (Kodaň) - program druhé stáže navazoval na program z 1. stáže, tj. účastníci se nejdříve seznámili se vzdělávacím systémem Dánského království, prací kariérových poradců a následně navštívili různé stupně vzdělávání a viděli systémové pojedí kariérového poradenství.


 

16.9. - 20.9. 2013 - Uskutečnila se 1.zahraniční stáž v Německu (Annaberg-Buchholz) - její účastníci z řad kariérových poradců základních škol se v prvním dni na místě seznámili s duálním systémem vzdělávání v praxi. Bohatý program zahrnoval návštěvu místní základní školy, kde o přístupu k žákům a volbě jejich povolání pohovoři její ředitel pan Gerd Töpfer společně s poradkyní místního "úřadu práce" paní Decker, kdy došlo k představení systému hodnocení v rámci základní školy a aktivit úřadu práce v oblasti kariérového poradenství. V následujícíh dnech navštívili centra odborného školství a také samotné firmy, které se podílejí na systému odborné výuky učňů ve firmě.


© 2024 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   AC Education » Projekty » InformACE bez legrACE » Fotogalerie ze zrealizovaných akcí » Zahraniční stáže

AC Education s.r.o.

Poděbradská 206/57
198 00  Praha 9 – Hloubětín